UNIMASZ rekrutuje – poszukujemy pracowników do działu produkcji*

Tokarz – Frezer

Maszyny CNC i sterowanie ręcznie

Miejsce pracy: Olsztyn

Spawacz – Ślusarz

Zadania:

  • Obsługa tokarki/frezarki manualnej (tylko tokarz-frezer)

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Przygotowanie i ustawianie maszyn, dobór narzędzi i parametrów do produkcji

  • Pomiary oraz kontrola jakości wykonanych detali

  • Montaż części w zespoły lub montaż maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • Poziom wykształcenia – kierunkowe techniczne lub zawodowe,

  • Doświadczenie zawodowe – mile widziane,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi urządzeń produkcyjnych,

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków widłowych

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub stałą współpracę z działalnością gospodarczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego ze wsparciem doświadczonych współpracowników

Cv prosimy przesłać na e-maila firmowego lub dostarczyć osobiście.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Z.U.T. „UNIMASZ” Sp. o.o. w Olsztynie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym”.

*Oferta pracy bezterminowa, z wybranymi osobami będziemy kontaktować się na bieżąco.

Akceptuję