Poszukujemy do pracy w Dziale Elektrotechniki i Automatyki

slider-automatyka

Zakład Urządzeń Technicznych „UNIMASZ” Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Elektrotechniki i Automatyki na stanowiskach:

Inżynier Automatyk (Elektryk)

Inżynier Automatyk (Programista)

Inżynier Automatyk (Elektryk-Programista)

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • udział w realizacji projektów dla naszego Klienta z branży oponiarskiej (Michelin) na stanowiskach:
  • Inżynier Automatyk (Elektryk) : ofertowanie, projektowanie dokumentacji elektrycznej (w SEE EE), zamówienia części, nadzór nad montażem elektrycznym, wsparcie techniczne,
  • Inżynier Automatyk (Programista) (uruchomieniowiec): dokonywanie rozruchów maszyn w zakresie sterowania (w Studio5000), napędów, bezpieczeństwa, projektowanie oprogramowania PLC.
  • lub Inżynier Automatyk (Elektryk-Programista), który będzie działał w obydwu ww. obszarach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie i samodzielność związana z wykonywaniem ww. zadań,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektrotechnika, mechatronika),
  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność (praca na miejscu oraz rzadziej w delegacjach).

Oferujemy:

  • twórczą pracę w kontakcie z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,
  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub stałą współpracę z działalnością gospodarczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Cv prosimy przesłać przez portal OLX, na e-maila firmowego lub dostarczyć osobiście.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem Działu Elektrotechniki i Automatyki.

Oferta pracy bezterminowa, z wybranymi osobami będziemy kontaktować się na bieżąco.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Z.U.T. „UNIMASZ” Sp. o.o. w Olsztynie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

unimasz-slider