free html5 templates

FIRMA

Krótko o historii firmy, co robimy, innowacje, galeria i nasi dotychczasowi klienci


O Firmie

NA RYNKU OD 1992 ROKU

ZUT UNIMASZ Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1992 roku. Obecnie zatrudnienie wynosi około 200 osób.
Zakład ukierunkowany jest na rozwój rynku, a przede wszystkim na potrzeby klientów indywidualnych, stale wprowadzając nowatorskie rozwiązania. Stosowanie nowoczesnych technologii oraz sukcesywnie odnawiany park maszynowy sprawiają, że oferowane odbiorcom produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe. Nasze wyroby eksportujemy m.in. do: Niemiec, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch, Ukrainy, Rosji, Serbii oraz na Litwę i Łotwę.


Co robimy 

Mobirise

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH DLA UBOJNI DROBIU

Podstawą produkcji firmy są maszyny i urządzenia dla branży drobiarskiej. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowana technologia pozwala na kompleksowe wyposażenie ubojni w każdym jej procesie.
Posiadamy doświadczenie w budowie nowych rzeźni drobiu, jak również rozbudowach istniejących obiektów. Nasza jakość poparta jest zadowoleniem
ponad 100 ubojni w Polsce i na świecie.


Innowacje 

Mobirise

DZIAŁANIE W WIELU BRANŻACH WYMAGA KREATYWNOŚCI I ODWAŻNEGO PODEJŚCIA.

Unimasz to firma o indywidualnym i wszechstronnym podejściu do klienta. Każdy powierzony projekt rozpatrujemy z osobna, skupiając się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Wszystkie produkowane urządzenia są stale rozwijane, aby osiągać najwyższe standardy. Przyjmujemy do reazlizacji zlecenia z każdej gałęzi przemysłu.


 Projektowanie

Mobirise

TRZY BIURA KONSTRUKCYJNE Z BLISKO  TRZYDZIESTOMA INŻYNIERAMI 

Wykonywanie maszyn i linii technologicznych z indywidualnym podejściem do klienta wymaga posiadania kadry profesjonalnych konstruktorów.
Każdy projekt jest indywidualnie analizowany i dostosowany do potrzeb oraz możliwości inwestora. Wszystkie projekty wykonywane są z użyciem najnowszych dostępnych narzędzi konstrukcyjnych.


Galeria 


Zaufali nam

Adres:

ul. Stalowa 4
10-420 Olsztyn
woj. Warmińsko-Mazurskie

Telefon:

+48 89 533 58 27

E-mail:

unimasz@unimasz.pl

SZYBKIE LINKI

SUBSKRYBUJ

Otrzymuj aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów.